Utrudnienia w ruchu drogowym od dnia 21.08.2019 r. do dnia 27.08.2019 r.20.08.2019

Utrudnienia w ruchu drogowym od dnia 21.08.2019 r. do dnia 27.08.2019 r.

20.08.2019


 
Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od dnia 21.08.2019 r. do dnia 27.08.2019 r. planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:
 
 
1)        Kontynuowane będą prace związane z przebudową ul. Wejherowskiej oraz ul. Łowickiej. W związku z prowadzonymi pracami:
-  przywrócono do ruchu dotychczas zamknięty odcinek ul. Wejherowskiej,
- całkowicie zamknięto ul. Wejherowskiej/Łowickiej na odcinku od ul. Małopolskiej do ul. Mazowieckiej.
W związku z koniecznością zapewnienia bezpiecznego przejazdu po trasie objazdu, który prowadzi ul. Małopolską a następnie ul. Kujawską na omawianych ulicach wprowadzone zostały miejscowe zakazany zatrzymywania się. Kierowców prosimy o dostosowanie się do obowiązującej, czasowej organizacji ruchu.
Kontynuowane będzie całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Łowickiej z ul. Mazowiecką. W związku z tym na ul. Kujawskiej na odcinku od ul Mazowieckiej do ul. Łowickiej obowiązuje ruch dwukierunkowy z obustronnym zakazem zatrzymywania się.
Od dnia 20.08.2019 r. wprowadzono całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Wejherowskiej z ul. Małopolską. W związku z tym na ul. Małopolskiej na odcinku od ul. Wejherowskiej do ul. Łużyckiej został wprowadzony ruch dwukierunkowy z obustronnym zakazem zatrzymywania się.
 
2)        Kontynuowane będą prace budowlane przy remoncie drugiej części wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w Sopocie, pomiędzy ulicą Haffnera i ulicą Wejherowską.
Prace wymagają zajęcia dwóch pasów jezdni Al. Niepodległości na kierunku do Gdańska. Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku Gdyni oraz jednym w kierunku Gdańska. Dodatkowo zamknięto przejście dla pieszych przez Aleję Niepodległości na wysokości ul. Wejherowskiej oraz przejście przez ul. Wejherowską przy wiadukcie. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Wejherowską pracuje w trybie żółtym pulsującym.
 
3)        Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie ulicy Zacisze. W związku z pracami w godzinach 6-14 wystąpić mogą czasowe wyłączenia jezdni na odcinku od posesji nr 18 do nr 30.
 
4)        Kontynuowane będą prace związane z przebudową ul. Słowackiego. W związku z prowadzonymi pracami obowiązuje całkowite zamknięcie ul. Słowackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego do skrzyżowania z ul. Długosza.
 
5)        W dniu 22.08.2019 r. (czwartek) na Al. Niepodległości na wysokości posesji nr 696 planowane jest rozpoczęcie prac polegających na budowie zjazdu publicznego.  W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcie prawego pasa w kierunku Gdańska.

metryczka


Wytworzył: Krystian Rychter (20 sierpnia 2019)
Opublikował: Rychter Krystian (22 sierpnia 2019, 08:54:54)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 248