Rozpoczęcie remontu drugiej części wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w dniu 3 czerwca br.28.05.2019

Rozpoczęcie remontu drugiej części wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w dniu 3 czerwca br.

28.05.2019


Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w dniu 3 czerwca br. (poniedziałek) nastąpi rozpoczęcie prac budowlanych przy remoncie drugiej części wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w Sopocie, pomiędzy ulicą Haffnera i ulicą Wejherowską.
       W pierwszym etapie wyłączone z użytkowania będą :  chodnik oraz jeden, prawy pas jezdni na kierunku do Gdańska. Ruch samochodowy będzie odbywał się na dotychczasowym, lewym pasie na kierunku do Gdańska oraz dotychczasowej dwupasowej  jezdni w kierunku Gdyni, według schematu: dwa pasy dla pojazdów poruszających się w kierunku Gdyni, jeden pas dla pojazdów poruszających się w kierunku Gdańska.  Z użytkowania zostaną wyłączone również: przejście dla pieszych przez Aleję Niepodległości na wysokości ul. Wejherowskiej oraz przejście przez ul. Wejherowską przy wiadukcie. Powyższe pozwoli, dla zwiększenia przepustowości, wyłączyć sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Wejherowską. Podczas prowadzonych robót prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w bezpośrednim sąsiedztwie budowy. 
         Dla osób jadących tranzytem przez Sopot zalecamy korzystanie z Obwodnicy Trójmiejskiej.   Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. 

metryczka


Wytworzył: Krystian Rychter (28 maja 2019)
Opublikował: Rychter Krystian (29 maja 2019, 12:58:50)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 127