Utrudnienia w ruchu drogowym od dnia 15.05.2019 r. do dnia 21.05.2019 r.14.05.2019

Utrudnienia w ruchu drogowym od dnia 15.05.2019 r. do dnia 21.05.2019 r.

14.05.2019


Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od dnia 15.05.2019 r. do dnia 21.05.2019 r. planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:
 
1)       Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na Al. Niepodległości na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca. W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdańska.
 
2)       Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie ul. Junaków.
W związku z prowadzonymi pracami zamknięto ul. Junaków na odcinku od skrzyżowania z ul. Obodrzyców do posesji nr 2A oraz wprowadzono jeden kierunku ruchu w stronę ul. Małopolskiej. Dojazd do ul. Junaków od strony ul. Małopolskiej ulicą Łużycką następnie ulicą Obodrzyców.
 
3)       Kontynuowane będą prace polegające na budowie ścieżki rowerowej w Alei Wojska Polskiego na odcinku:
 
- od ul. Chrobrego do ul. Na Wydmach
     W związku z prowadzonymi pracami na ul. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Na Wydmach do ul. Jana Kilińskiego wydzielono po prawej stronie jezdni dwukierunkową drogę rowerową oraz po stronie numerów parzystych wprowadzono zakaz zatrzymywania się.
 
 - od wejścia na plażę nr 37 (wysokość hotelu Marriott ) do granicy z miastem Gdańsk. W związku z pracami na ww. odcinku wprowadzono całkowite zamknięcie drogi rowerowej z jednoczesnym wyznaczeniem objazdu ul. Bitwy pod Płowcami a następnie ulicą Jelitkowską w Gdańsku.
 
4)      Planowane są prace polegające na remoncie ubytków w nawierzchni jezdni na:
- ul. Syrokomli (na czas prowadzonym prac po stronie numerów nieparzystych będzie obowiązywać zakaz zatrzymywania się)
 
- ul. Armii Krajowej przy skrzyżowaniu z ul. Andersa w kierunku Gdańska  
 
5)       W dniu 20.05 br. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z przebudową ul. Wejherowskiej wraz z budową parkingu. W związku z prowadzonymi pracami ul. Wejherowska na odcinku od ul. Obodrzyców do ul. Małopolskiej zostanie całkowicie zamknięta. Objazd do ul. Wejherowskiej ulicą Obodrzyców dalej ul. Łużycką następnie ul. Małopolską.
Dodatkowo na ul. Małopolskiej oraz ul. Łużyckiej zostanie wprowadzony po obu stronach ulicy zakaz zatrzymywania wraz z tabliczką z symbolem holownika.

metryczka


Wytworzył: Krystian Rychter (14 maja 2019)
Opublikował: Rychter Krystian (15 maja 2019, 08:14:51)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 198